Hoşgeldiniz

Palamutbükü Duru Apart, Palamutbükü'nde mutlu ve huzurlu bir şekilde konaklayabilmeniz için büyük bir özen göstermektedir.

Palamutbükü

Palamutbükü Hakkında

Palamutbükü'ne nasıl gidilir, Palamutbükü'nde ne yapılır?

Palamutbükü, Datça'dan 25 Km uzaklıkta, Datça Yarımadasının güney cephesinde kalmaktadır. Palamutbükü'nün berrak denizi, parlak güneşi, uzun ve temiz sahili, doğası ve sakinliği tatilcileri çeken en önemli özelliklerindendir. Palamutbükü'nün yaklaşık 13 Km ilerisinde bulunan Knidos Antik kenti, tarihi kalıntıları seven ve takip edenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biridir. Palamutbükü'nde konaklamak için genellikle apart oteller tercih edilmektedir. Palamutbükü çevresinde ziyaret edebileceğiniz ve denize girebileceğiniz koylar bulunmaktadır. Günlük tekne turları ile de çevre koyları görme şansına sahip olabilirsiniz.

Palamutbükü Sahil

Sahil ve Deniz

Datça Palamutbükü'nün sahili ve denizi başka yerde bulamayacağınız temizlikte ve güzelliktedir. Denizi oldukça berraktır, dibini rahatça seçebilirsiniz. Plajı yerine göre çakıl ve kum karışımıdır.

Koylar

Koylar

Palamutbükü'nün yakın çevresinde oldukça güzel koylar mevcuttur. Akvaryum koyu, Akçabük, Kurubük bunlardan yol üzerinde olanlardır. Tekne turları ile çevredeki en güzel koyları görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Knidos

Knidos

Knidos, Datça Yarımadası'nın en ucunda, Ege ve Akdenizi ayıran burunda konumlanmıştır. Knidos'ta antik kilise, tapınak, tiyatro, liman ve diğer bir çok kalıntıyı inceleyebilirsiniz.

Palamutbükü Adası

Adası

Tavşan Adası olarak da bilinen Palamutbükü Adası küçük ve çorak bir adadır. Palamutbükü'ne hoş bir görüntü katmaktadır. Özellikle Palamutbükü'ne Kumyer tarafından inerken adayı da içeren güzel manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.

REZERVASYON

Rezervasyon ve sorularınız için bize eposta, iletişim formu ya da telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz!